Informace o nás

Tyto stránky vznikly asi po 12 letech fungování naší firmy Autoservis Müller-Müller. Jelikož jsme komplet změnily image firmy vstupem mezi autorizované servisy AutoKelly a také jsme se přestěhovaly do větších a lepších prostor vznikla nutnost rozjet i reklamní kampaň na internetu a zviditelnit naši činnost a hlavně předvést co všechno dokážeme spravit ,vylepšit ,upravit. Naše firma se už 12 let zabývá opravami aut a to všeho druhu, opravíme skoro vše a to rychle a kvalitně. Spravíme motor, karoserii, elektro , brzdy, spojky, převodovky atd.

Auto-Pneu-Servis-Müller vznikl v roce 1998 poté, co jsme se s bráchou a kamarádem domluvily, že začneme podnikat a vrhly jsme se do toho po hlavě od pronájmu, až po vybavení které bylo ze začátku skromné, ale začátky jsou vždy skromné. Postupem času jsme postoupily až k lepšímu vybavení a hromadě zkušeností, které úročíme v naší práci.

Od 1. 7. 2010 jsme se staly Autorizovaný Servis AutoKelly z toho vyplivá spousta výhod pro naše zákazníky a ve spojení s novými prostory si myslím, že naši zákazníci budou s naší firmou spokojeni.